Co mě šukáš prasáku

Napsal GVKB (») 10. 3. 2016 v kategorii Současnost, přečteno: 1449×

Co mě šukáš prasáku to si to nemůžeš udělat rukou. Mohla bys tu koupenu opustit, to se tam každý ráno modlíš. Tak máte vstávat dřív, já se musím upravit, abych mohla mezi lidi. Co kdybys ty vstala dřív, to by byl přímo zázrak, já ti to buzení v mobilu nastavím. To ani náhodou, už tahle spím málo a ještě o to málo byste mě okradli.

Co kdyby ses od nás už konečně někam daleko odstěhovala, vezmi si nějakého starého blbce a bude zde klid. Já budu svobodnou matkou, chlapi jsou k ničemu, jenom nás hodně využívají. Je mi to jasný, z tebe bude drahá kurva, už teď z chlapů taháš prachy.

Jsem mladá, musím si užívat, až budu stará, tak možná zakotvím v manželství. Mami, smím tu krávu v koupelně zmlátit, už mě sere, já si chci vyčistit zuby. Mamka tě neslyší, ta už vypadla do práce, a já nejsem žádná kráva, vole.

Já si neuvědomil, že jsi kurva, co myslí jenom na prachy a parádu. No počkej, až budu hotová já tě kopnu do koulí dobytku, stejnak to šukání s tebou za moc nestojí. Jak to má za něco stát, když tě při tom musím učit angličtinu.

Slíbil jsi to rodičům, že mě naučíš na státnice angličtinu a máš za to větší kapesné. Proč ale se při šukání musíš učit, jsi totální magor. Proč ty při programování zase šlapeš na tom kole, to je taky magořina. To se zase maluješ kvůli tomu blbci, co tě vozí autem do školy.

Ta tvoje opice co ti nosí hudbu a programy to je teda guma, co na ní máš. No konečně že jsi vypadla ven, ale na zemi máš v koupelně mobil. Co mě šukáš prasáku, to si to nemůžeš udělat rukou. To je jenom pokračování učení, opakování je nutné, a navíc jsi mě rozdráždila. Ty dobytku, jak si při tom šukání můžeš čistit zuby, to jsem tvoje madrace.

Proč dneska nemáš kalhotky, to je nová móda. Jenom jsem si je ve spěchu zapomněla obléci, myslela jsem na učení. Stejnak sex po ránu je nejlepší, bude ho takhle dělat pořád. Vy chlapy myslíte jenom na šoustání, a na dobrý jídlo.

No konečně že jsi ze školy doma jak bylo ve škole. Představ si že ve škole byl sexuolog a poučoval nás o sexu, no to byl tedy blbec. Ty máš raději praxi, a nemáš ráda kouření ptáka. Jak víš, tak nejraději to mám v křesle, to tě můžu líbat.

Neumím si představit, že s tebou nebudu spát v posteli každý den, jsi mi vším. Jenže jsi děsně náladová, to dělá asi to tvoje kouření, podívej, já cigára nekouřím. Jenže ty zase máš ten počítač to, je taky droga a stojí to víc peněz než moje cigarety. Jenže poslední dobou taky hodně používáš můj počítač, kdežto já ti neberu tvoje cigarety.

Ty mě zase hodně šukáš, takže si to vlastně tvrdě odpracuji. Co na tom kouření máš, budeš z toho nemocná a navíc od tebe smrdí celý byt. Když kouří táta, tak mlčíš, on ti dává kapesné, o tom to je a já ti dávám jenom šukání.

Ty máš ale vyšukanej mozek, víš velmi dobře, jak tě mám rád. Tak proč máš v počítači tolik porno filmů a proč máš tolik kamarádek. Jsem zvědavý a experimentuji, tak jako ty. Znáš mě od narození, to ti nevadí to, jaká jsem potvora.

No já jsem taky pěkný číslo, takže se doplňujeme. Proč jsi mě ráno v koupelně ošukal, mohl jsi to přeci udělat v posteli. Podle mě za to může situace, prostě jsem dostal na to chuť. Jsem asi ráno hrozná, v ty koupelně, ale já jsem po ránu totálně tupá.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a tři